Актуальна інформація для студентів

Цікавишся новими трендами серед мов програмування? Проведи 3 місяці із максимальною користю для своєї кар‘єри ІТ-шника разом із SoftServe IT Academy!

Проходь відбір на стажування Go Developer та одразу працюй із задачами реального проєкту.

Чому варто прокачати себе в GoLang?

  • Паралелізм і розвинений синтаксис дозволяють застосовувати цю мову для великомасштабних мережевих серверів.
  • Її легко вивчати, особливо якщо знаєш основи C/C++ чи Java.
  • GoLang використовують такі компанії як Google, Docker, Facebook, Apple.
  • З менторами та експертами SoftServe IT Academy ти навчишся створювати крос-платформні додатки й матимеш нагоду отримати job offer від однієї з найбільших технологічних компаній!

Найближчий безкоштовний online-курс стартує уже 25 червня, тому поквапся зареєструватися за посиланням: https://hubs.ly/H0Qh_Cs0

Поринай у світ технологій разом із SoftServe!

стажування SoftServe

SoftServe відкрила набір на нове безкоштовне літнє стажування для студентів за напрямком Back End мови розробки Elixir.

ПЕРІОД НАВЧАННЯ з 08.06.2021 по 23.07.2021


Elixir Bootcamp Elixir Bootcamp

Дізнавайся деталі й реєструйся на курс уже зараз: https://hubs.ly/H0NQGvz0В рамках співпраці з компанією "SoftServe" лекція на тему «Mobile QC: How to?». Спікер: Анастасія Русова, Lead Quality Control Engineer.

13 травня 2021р. о 16.00 для студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки».

Посилання для підключення до лекції: https://softserveinc.zoom.us/j/99516324026?pwd=d2RNV1kwTldwcmhuNmI4KzdwT1pOUT09&from=addonЛекція від засновника клубу архітекторів International Software Architect Club на тему «Роль архітектора в ІТ-проектах» 2 частина.

30 квітня 2021р. о 16.00 для студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки». Лектор: Максим Безуглий

Посилання для підключення до лекції: https://meet.google.com/jiw-wzkh-hajЛітнє стажування за напрямком DevOps у SoftServe для студентів спеціальностей "Комп‘ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення"


стажування SoftServe

Більш детальна інформація за посиланням: https://hubs.ly/H0LV5nK0Online-захід від компанії SoftServe про можливості безкоштовного навчання в SoftServe IT Academy та перспективи працевлаштування після завершення курсів.

21 квітня о 18:00 для студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки».


Online-захід SoftServe IT Academy Online-захід SoftServe IT Academy

Реєструйся за посиланням, щоб отримати лінк для підключення до дискусії: https://hubs.ly/H0KPSxQ0Лекція від засновника клубу архітекторів International Software Architect Club на тему «Роль архітектора в ІТ-проектах»

15 квітня 2021р. о 11.30 для студентів спеціальностей «Інженерія програмного забезпечення» та «Комп’ютерні науки». Лектор: Максим Безуглий

Посилання для підключення до лекції: https://meet.google.com/jiw-wzkh-hajСтажування у SoftServe для студентів спеціальностей "Комп‘ютерні науки" та "Інженерія програмного забезпечення"


курси SoftServe IT Academy курси SoftServe IT Academy

Більш детальна інформація за посиланням: https://hubs.ly/H0Js6HG0