Випускники кафедри за спеціальністю "Комп‘ютерні науки (та інформаційні технології)"

Випуск 2018
Магістри ІУСТ Магістри СШІ Магістри КЕЕМ
  1. Бабій Маргарита Романівна
  2. Варносов Андрій Олександрович
  3. Воінкова Ірина Володимирівна
  4. Груша Дмитро Юрійович
  5. Дейнерштейн Дмитро Ігорович
  6. Ільїн Олександр Андрійович
  7. Никоненко Павло Миколайович
  8. Пащенко Дмитро Сергійович
  9. Попченко Євгеній Сергійович
  10. Ракушин Сергій Олександрович
  11. Савенко Ярослав Сергійович
  12. Сидорук Катерина Олексіївна

  13. Гаженко Тамара Василівна
  14. Дзюбка Сергій Юрійович
  15. Невідомська Анастасія Олександрівна
  16. Щербаков Олександр Іванович
  1. Барило Іван Макарович
  2. Грабова Анна Михайлівна
  3. Нікітіна Ольга Сергіївна
  4. Сісьомка Андрій Володимирович
  5. Хомутянська Ольга Сергіївна
  6. Шпілька Християн Едуардович
  1. Горбань Богдан Віталійович
  2. Жабицький Вячеслав Сергійович
  3. Тимощук Антон Анатолійович
Випуск 2017
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ Магістри КЕЕМ
  1. Барабаш Борис Іванович
  2. Гуменюк Олександр Олександрович
  3. Дмитрієв Владислав Олександрович
  4. Дмитрієв Станіслав Олександрович
  5. Кучук Олег Володимирович
  6. Трубніков Дмитро Віталійович

  7. Донченко Євгеній Васильович
  8. Чижевський Олександр Вікторович
  1. Богданець Євгеній Іванович
  2. Бугайов Віталій Борисович
  3. Волга Юлія Олександрівна
  4. Гладченко Євген Валерійович
  5. Глобчак Владислав Сергійович
  6. Голюк Максим Михайлович
  7. Іванков Олександр Юрійович
  8. Косянчук Євгеній Анатолійович
  9. Марчук Максим Анатолійович
  10. Музика Андрій Васильович
  11. Нестерець Сергій Володимирович
  12. Середюк Андрій Миколайович
  13. Філіпчук Микола Ігорович
  14. Шановський Олександр Ігорович
  15. Шеремет Дмитро Сергійович
  16. Юрчук Олександр Сергійович
  17. Яценко Богдан Володимирович

  18. Гнітецький Ярослав Віталійович
  19. Кандиба Олександр Володимирович
  20. Колович Катерина Василівна
  1. Бондарчук Сергій Анатолійович
Випуск 2016
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ Магістри КЕЕМ
  1. Береза Анна Сергіївна
  2. Красовський Артем Олександрович
  3. Онацький Юрій Володимирович
  4. Ткач Олексій Михайлович
  5. Яковенко Роман Андрійович

  6. Хизьов Олександр Геннадійович
Випуск 2015
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ Магістри КЕЕМ
  1. Гибало Володимир Юрійович
  2. Дем'ян Олександр Олександрович
  3. Джога Дмитро Володимирович
  4. Зубарєв Антон Анатолійович
  5. Колєснік Богдан Ігорович
  6. Курдюков Михайло Сергійович
  7. Лисенко Антон Ігорович
  8. Нгуен Євгеній Туанович
  9. Пількевич Андрій Анатолійович
  10. Терро Ахмед Мохамад
  11. Філіпов Андрій Васильович
  12. Штанько Анастасія Геннадіївна

  13. Верба Владислав Володимирович
  14. Демидов Максим Сергійович
  15. Зінченко Дмитро Вадимович
  1. Бойко Надія Андріївна
  2. Калась Вадим Леонідович
  3. Король Марія Володимирівна
  4. Кузоров Євгеній Олегович
  5. Лозенко Юрій Геннадійович
  6. Лукаш Владислав Сергійович
  7. Миколюк Дмитро Вікторович
  8. Олєйніков Євгеній Сергійович
  9. Падалко Ростислав Віталійович
  10. Святний Ігор Миколайович
  11. Ткаченко Ігор Олегович
  12. Цвєтков Владилен Дмитрович
  13. Розметов Джемшіт
  14. Сулейманов Махір
  15. Шалиєв Сувханберди
  16. Шірназаров Абдурашід

  17. Азаров Олександр В'ячеславович
  18. Грицеляк Микола Ігорович
  19. Євтушенко Євген Валерійович
  20. Карплюк Іван В'ячеславович
  21. Натопта Роман Вікторович
  1. Дегтярьова Анастасія Олегівна
  2. Замирайло Віталій Вікторович
Випуск 2014
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ Магістри КЕЕМ
  1. Агарков Олексій Васильович
  2. Гопкало Владислав Миколайович
  3. Давидок Олександр Петрович
  4. Дашинич Христина Ігорівна
  5. Донець Сергій Васильович
  6. Ігнатенко Євгеній Юрійович
  7. Капралов Дмитро Богданович
  8. Левченко Антон Сергійович
  9. Матюша Володимир Степанович
  10. Плотнікова Вероніка Василівна
  11. Романюк Дмитро Олександрович
  12. Саєнко Тетяна Степанівна
  13. Старовойт Георгій Олександрович
  14. Стенько Владислав Віталійович
  15. Тарасевич Євгеній Леонідович
  16. Тульчинський Роман Сергійович

  17. Обухов Денис Романович
  18. Руденко Вадим Петрович
  19. Тапхаров Артур Борисович
  1. Бакум Ірина Вікторівна
  2. Бакум Марина Вікторівна
  3. Бєлокопитов Олексій Анатолійович
  4. Гуленко Сергій Миколайович
  5. Захаров Олександр Олександрович
  6. Красний Микола Юрійович
  7. Лісовець Олександр Ігорович
  8. Луциків Анастасія Михайлівна
  9. Покотілов Микола Костянтинович
  10. Стадніченко Роман Валерійович

  11. Баула Олексій Миколайович
  12. Валіуллін Вадим Вадимович
  13. Вершлер Янош Іванович
  14. Гайдуков Денис Андрійович
  15. Герасимович Олексій Вікторович
  16. Давиденко Євген Віталійович
  17. Козаченко Євген Миколайович
  18. Красовська Катерина Валентинівна
  19. Красюк Олександра Володимирівна
  20. Крук Дмитро Миколайович
  21. Савіцький Антон Іванович
  22. Сопотницький Віталій Вадимович
  23. Хахлюк Олег Володимирович
  24. Ярошенко Степан Володимирович
  1. Дворник Олександр Олегович
  2. Єльшин Андрій Ігорович
  3. Сушко Андрій Валерійович
Випуск 2013
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Алєксєєнко Сергій Миколайович
  2. Астапенков Сергій Володимирович
  3. Ахріменко Владислав Ігорович
  4. Бережний Павло Олексійович
  5. Васильченко Ярослав Ігорович
  6. Вержук Костянтин Миколайович
  7. Горошко Вадим Володимирович
  8. Гриненко Дмитро Володимирович
  9. Дінець Василь Петрович
  10. Дудар Юрій Юрійович
  11. Ігнатенко Дмитро Вікторович
  12. Карась Олександр Іванович
  13. Коробко Яна В’ячеславівна
  14. Кусяка Андрій Анатолійович
  15. Логвіненко Максим Віталійович
  16. Лущик Іван Миколайович
  17. Мінгалєєв Тимофій Юрійович
  18. Науменко Сергій Олександрович
  19. Теплов Андрій Костянтинович
  20. Угрімов Артем Володимирович

  21. Варченко Роман Олександрович
  22. Жураховський Петро Ігорович
  23. Левицький Василь Володимирович
  24. Шевченко Володимир Валерійович
  1. Вікулов Владислав Вікторович
  2. Зарицька Наталія Олегівна
  3. Лебединський Євген Ігорович
  4. Ляшук Олексій Вікторович
  5. Ораєв Сердар Сарийович
  6. Плєшкова Вікторія Сергіївна
  7. Покрищенко Сергій Олександрович
  8. Сінчук Вікторія Миколаївна
  9. Тарасов Павло Володимирович
  10. Шевченко Елліна Тарасівна

  11. Василишин Євген Павлович
  12. Гейко Володимир Дмитрович
  13. Гмиря Олексій Віталійович
  14. Довгаль Микола В’ячеславович
  15. Заруба Артем Олексійович
  16. Іваненко Сергій Михайлович
  17. Карпенко Денис Олександрович
  18. Свирид Віталій Юрійович
  19. Свириденко Євген Олегович
Випуск 2012
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Бардис Олександр Михайлович
  2. Бесараб Руслан Вікторович
  3. Білан Кристина Олександрівна
  4. Богомолов Володимир Олександрович
  5. Болотян Юрій Олександрович
  6. Виничук Роман Миколайович
  7. Волошин В’ячеслав Ігорович
  8. Галабурда Владислав Володимирович
  9. Дорошенко Дмитро Едуардович
  10. Дорошенко Анна Едуардівна
  11. Заглінський Олександр Сергійович
  12. Загородній Петро Андрійович
  13. Залевський Руслан Вячеславович
  14. Карнак Євгеній Олександрович
  15. Клименко Тетяна Анатоліївна
  16. Левандовський В’ячеслав Валентинович
  17. Муртазін Олександр Вікторович
  18. Насіров Олексій Олексійович
  19. Огуй Ярослав Сергійович
  20. Павленко Олександр Сергійович
  21. Полієнко Андрій Вікторович
  22. Проценко Аліна Анатоліївна
  23. Пилипейко Сергій Станіславович
  24. Симчук Юлія Вікторівна
  25. Тіщенко Антон Юрійович
  26. Ткаченко Андрій Миколайович
  27. Топчієв Олександр Валерійович
  28. Трохименко Віктор Віталійович
  29. Федоренко Юрій Вікторович
  30. Харченко Володимир Олександрович
  31. Хількевич Олексій Миколайович
  32. Ходос Ігор Володимирович
  33. Шило Людмила Миколаївна
  34. Щербюк Вадим Петрович
  1. Безродний Андрій Михайлович
  2. Бондаренко Дмитро Миколайович
  3. Вишневський Олег Аркадійович
  4. Гранкін Андрій Валерійович
  5. Лаштаєв Віталій Володимирович
  6. Лєбєдєв Денис Олегович
  7. Мусієнко Віталій Ігорович
  8. Петруня Олексій Вікторович
  9. Пожарський Артем Олегович
  10. Святець Олександр Михайлович
Випуск 2011
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Адамчук Владислав Дмитрович
  2. Алексейчук Антон Леонідович
  3. Білик Сергій Олександрович
  4. Бойко Анатолій Миколайович
  5. Гаркун Олександр Вікторович
  6. Дементьєв Олександр Анатолійович
  7. Дідик Дмитро Вікторович
  8. Затулін Дмитро Олександрович
  9. Лисюк Сергій Григорович
  10. Лузан Євген Михайлович
  11. Мартиненко Артем Олександрович
  12. Мірошніченко Євгенія Анатоліївна
  13. Місюра Сергій Леонтійович
  14. Мордатенко Володимир Володимирович
  15. Рогульченко Денис Вадимович
  16. Родін Віктор Володимирович
  17. Самусенко Євген Олександрович
  18. Свистун Олександр Володимирович
  19. Святенко Олене Вікторівна
  20. Сехович Сергій Васильович
  21. Сідоров Євгеній Юрійович
  22. Смачек Тетяна Ігорівна
  23. Теліцький Сергій Олександрович
  24. Толстіков Олексій Валерійович
  25. Томюк Артем Вікторович
  26. Хоменко Юрій Михайлович
  27. Шахрай Максим Сергійович
  28. Юрченко Володимир Вікторович
  1. Беззубець Артем Юрійович
  2. Більов Олексій Сергійович
  3. Вереніч Денис Юрійович
  4. Гордійчук Андрій Васильович
  5. Коваль Євгеній Вікторович
  6. Ковтун Вадим Анатолійович
  7. Лаштаєва Надія Володимирівна
  8. Литвиненко Владислав Анатолійович
  9. Макушненко Уляна Анатоліївна
  10. Нагірний Роман Анатолійович
  11. Окнова Катерина Віталіївна
  12. Онищенко Олег Вікторович
  13. Онищук Олександр Іванович
  14. Орлик Ольга Юріївна
  15. Попов Сергій Васильович
  16. Рачипа Ярослав Юрійович
  17. Соколовський Андрій Володимирович
  18. Страшун Андрій Аркадійович
  19. Фабриченко Олег В’ячеславович
Випуск 2010
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Андреянов Денис
  2. Березорудський Владислав
  3. Вяткіна Катерина
  4. Джуманіязов Азат
  5. Діхтярук Роман
  6. Довбиш Юрій
  7. Донець Юрій
  8. Івахненко Юрій
  9. Ільків Мар’яна
  10. Квітка Олексій
  11. Крук Олександр
  12. Молодід Роман
  13. Перепеча Ігор
  14. Пінтов Олексій
  15. Рожнєв Дмитро
  16. Сінокоп Максим
  17. Соколенко Олег
  18. Тімкаєв Андрій
  19. Чернега Олександр
  20. Яценко Юлія
  21. Авраменко Євген
  22. Грабовий Євгеній
  23. Джугаленко Юлія
  24. Дуда Микола
  25. Калініченко Дмитро
  26. Мироненко Олексій
  27. Настоящий Олександр
  28. Нікітюк Олег
  29. Прищенко Євген
  30. Рабощук Євген
  31. Семеній В’ячеслав
  32. Ціток Олександр
  33. Шпак Євгенія
  34. Шульга Микола
  1. Дворнікова Вікторія
  2. Мельник Владислав
  3. Мельничук Віталій
  4. Плішкин Костянтин
  5. Рихтік Марина
  6. Сарчук Юлія
  7. Сидорчук Валерій
  8. Снєгірьова Марія
  9. Сторчак Антон
  10. Ткаченко Олексій
  11. Яковенко Юрій
Випуск 2009
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Баластрик Денис
  2. Бережний Костянтин
  3. Ваколюк Лілія
  4. Дзеціна Ярослав
  5. Забіяка Максим
  6. Кіщук Микола
  7. Кохан Олена
  8. Кочерга Вадим
  9. Кувшинов Іван
  10. Кунах Максим
  11. Мисюра Тетяна
  12. Мусієнко Антоніна
  13. Новосьолов В’ячеслав
  14. Полікарпова Ольга
  15. Семенчук Олег
  16. Сироткін Микола
  17. Скиба Олексій
  18. Слизький Іван
  19. Статкевич Олександр
  20. Сябро Антон
  21. Ульяніч Ігор
  22. Шипка Сергій
  23. Шлейченко Сергій
  1. Базунов Володимир
  2. Вишняк Максим
  3. Єфіменко Микола
  4. Заверуха Олена
  5. Ігнатенко Олександр
  6. Мінда Юлія
  7. Павленко Дмитро
  8. Рудоман Надія
  9. Смага Ольга
  10. Філіпцова Ганна
  11. Чорний Євген
  12. Яковенко Неоніла
Випуск 2008
Спеціалісти ІУСТ Магістри ІУСТ
  1. Антоненко Ігор
  2. Березніченко Євген
  3. Васьківський Сергій
  4. Вишневський Євген
  5. Гриневич Олександр
  6. Грищенко Олександр
  7. Жуков Олександр
  8. Коковін Юрій
  9. Комар Артем
  10. Мартиненко Дмитро
  11. Любенко Вадим
  12. Покідіна Олена
  13. Потєхін Олексій
  14. Скляр Ірина
  15. Труш Олексій
  16. Хількевич Андрій
  17. Чайка Роман
  18. Шаповал Андрій
  1. Дума Наталія
  2. Кощій Світлана
  3. Кротик Анна
  4. Лебедева Наталія
  5. Марченко Олександр
  6. Сватко Віталій
  7. Скиба Карина
  8. Слива Юлія
  9. Яковенко Дарина